درباره ما

با برند آسیاپرتو تولیدکننده لامپ و چراغ LED بیشتر آشنا شوید

انبار لامپهای led آسیاپرتو

شرکت آسیاپرتو ایرانیان با برند آسیاپرتو و دیاذر با تکیه بر سابقه فروش چند ده ساله در زمینه انواع لوازم برقی و به ویژه انواع لامپ اعم از رشته ای، کم مصرف و ال ای دی، و با انگیزه هایی خیرخواهانه تاسیس گردید.

اهداف

اهم اهداف بنیانگذاران این شرکت عبارتند از

اشتغال

ایجاد اشتغال مولد در فضایی سالم و امن جهت بکارگیری هرچه بیشتر افراد جویای کار

تولید ملی

تولید محصولات با کیفیت در ایران به منظور آرامش خیال مصرف کنندگان محترم

کاهش خروج ارز

جلوگیری ازخروج بی‌رویه ارزدر قبال واردات کالاهای بی‌کیفیت خارجی وکمک به اقتصاد کشور

حذف واسطه ها

حذف واسطه‌ها با وحدت میان واحد تولید و فروش، کاهش هزینه تمام شده کالا و ارائه ارزانتر کالای با کیفیت

بر این اساس کارخانه تولید لامپ حبابی LED ، لامپ استوانه ای LED، لامپ لوستری LED و کم مصرف با نشان تجاری آسیا پرتو راه اندازی و پس از اخذ مجوزات لازم و دریافت گواهینامه‌های استاندارد داخلی و خارجی، محصولات تولیدی خود را از سال 1398 روانه بازار مصرف کرد.

از آنجا که تولید کالای با کیفیت از مهمترین اهداف تاسیس شرکت آسیاپرتو ایرانیان بوده، واحد کنترل کیفیت این شرکت به صورت مستمر و فعال مشغول فعالیت و بررسی محصولات این شرکت است و هرگونه خطا و مشکلی را پیش از ورود محصولات به بازار مصرف، بررسی و از ورود محصول، با کیفیت نامطلوب به بازار جلوگیری می نماید.

آنچه کیفیت محصولات آسیا پرتو را در درجه بالایی قرار داده  و در عین حال قیمت محصولات این شرکت را در مقایسه با محصولات هم تراز در سطح پایین نگه داشته، علاوه بر استفاده از بهترین مواد اولیه تولید، بهره مندی از واحد مهندسی متخصص و فعال، بهره مندی از پرسنل متخصص و آموزش دیده و همچنین ارائه انواع آموزشهای لازم حین فرایند جهت پرسنل واحد تولید این کارخانه است که کالاهای مرغوب را با بالاترین راندمان، تولید و به کاهش بهای تمام شده کالا کمک می کنند.

افزایش ظرفیت اشتغالزایی که از اهداف اصلی شکل گیری این واحد تولیدی است، ما را بر آن داشته تا همواره در پی افزایش بسترهای تولید و اشتغال باشیم و در همین راستا اقداماتی به شرح زیر صورت گرفته:

کنترل کیفیت

1

خرید و راه اندازی خط تولید بوردهای مدار چاپی

2

عقد قرارداد همکاری با واحد های صنعتی پیرامون ساخت انواع قالبهای تزریق آلومینیوم، کشش و تزریق پلاستیک

3

افزایش تعدد عناوین محصولات شرکت

4

آغاز به کار خط تولید چراغ های روشنایی

اندیشه ما خدمت به مردم این سرزمین است و در این راه با همه توان تلاش خواهیم کرد تا روز به روز بر فرصت های شغلی بیافزاییم و کیفیت محصولاتمان را روز به روز ارتقا دهیم و همواره بر این عقیده استواریم که افق روشن ایران و ایرانی با تکیه بر افزایش تولید با کیفیت نمودار خواهد شد.

این  شرکت به منظور دریافت بازتاب عملکرد خود و همچنین جهت شناسایی نقاط قوت و ضعف محصولات تولیدی، واحد ارزیابی خود را روانه فروشگاههای ارائه کننده محصولات آسیا پرتو نموده تا ضمن آگاهی از میزان رضایتمندی فروشندگان و مصرف کنندگان نهایی، هرچه سریعتر نسبت به رفع نقایص و تقویت نقاط قوت اقدام نماید.